Geoblog.pl    dokadnogiponiosa    Podróże    Azjatyckie Wibracje    Niebieskie morze! Zlote slonce! Bialy piasek!

Niebieskie morze! Zlote slonce! Bialy piasek!

Kambodża
Kambodża, Sihanoukville

Ha! Mamy Was! Nic z tych rzeczy!
27 wrzesnia poznym wieczorem przyjechalismy do Sihanoukville. Od tamtej pory niestety pada i pada i pada. Tak jak nad polskim morzem ;)
Pora deszczowa tutaj w szczegolnosci daje sie we znaki. Budda nam i w Kambodzy nie odpuszcza ;) Bywaja momenty w ciagu dnia kiedy oczywiscie z nieba przestaja spadac krople deszczu... jednak nie na dlugo. Slonca nad Zatoka Tajlandzka jeszcze nie widzielismy.
Zatem nie majac mozliwosci spedzania czasu na plazy czy nawet nad basenem umilamy sobie czas tak jak potrafimy- grajac w karty, kosci, bierki. Pola meczy sie z kostka rubika a Michal usiluje rozwiazac sudoku na najwyzszym poziomie.
Spacerujemy po okolicy kiedy przez chwile nie leje sie sciana deszczu. Miejscowosc jest przygotowana pod turystow. Idac ulica co kilka krokow miejscowi proponuja przejazd tuk tukiem. My mamy ochote chodzic takze dziekujemy.
Znajdujac sie nad morzem mamy mozliwosc jedzenia w knajpkach swiezych owocow morza - polmisek krewetek tygrysich za USD 3 - czego chciec wiecej?!
Jutro jesli nie bedzie silnych opadow i wiatru na morzu to poplyniemy na wyspe Koh Rong.
Teraz wracamy do partii bilarda :)

Asia
Asia - 2012-09-29 10:58
Hej..hej...tu Polska do Kambodży... przesyłam troszkę słonka przedzierającego sie zza chmurek....Troszke, bo musze jeszcze innych obdarować.....hahha. Z cukru nie jesteście, dacie radę , co prawda może sie to chyba już troszke znudzic....ciagle pada.....kieruje swój błagalny wzrok ku niebiosom...haha by Budda zamienił deszcz na słońce......A tak na poważnie...tak musi byc i koniec. Ja bym hahah zgłupiała...., nie znosze takiej ilości deszczu ale Wy....młodzi, piękni i silni.....widac z Waszych wypowiedzi optymizm , usmiech i tak trzymać dalej. Będzie lepiej. Buziaki, ......:) :) :) Asia

AAT
AAT - 2012-09-29 12:48
Hej kochani! Ten wstrętny Budda nie odpuszcza Wam, może zlóżcie mu jakąś ofiarę z muszelek, to otworzy niebo nad Wami. Gry umysłowe fajnie odprężają, ale ciepły piasek bardziej relaksuje. Z drugiej strony patrząc - więcej zobaczycie. Na Koh Rong zapewne zastanie Was piękna pogoda, czego życzymy Wam z całego serca. Michał, zajrzyj na skypa... Całujemy Was mocno... mocno...:) Ania i Andrzej:)

Ela
Ela - 2012-09-29 15:48
Witam, ja juz jestem po podrozy( byla szybka
i przespana:). Niestety ale i tutaj Budda grasuje:)
nie az tak jak u Was ale jest ponuro i zanosi sie ze bedzie padac.........
Mino to jestem w dobrym nastroju i tego tez Wam Kochani zycze, Zycze owocnegoi rozwiazania kostki Rubika i najwyzszego poziomem suduku.
Pytanko.....kto wygral w billarda.
Moc serdecznych calusow .zza oceanow.

zwiedzili 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 15 wpisów15 69 komentarzy69 135 zdjęć135 0 plików multimedialnych0

12.08.2012 - 11.10.2012